• Voetbal Vereniging OZC

    Sportlaan 2, 7732 AB Ommen
    Telefoon clubhuis: 0529-45 28 00

  • OZC VR25+1 VE woensdag speeldag vrouw

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OZC VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen VR25+122009276
    2Bruchterveld VR25+122003126
    3Marienberg VR25+121106514
    4OZC VR25+1201145-11
    5HHC Hardenberg VR25+1200214-30
    6Nieuwleusen SV VR25+1200239-60
  • Programma

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Staf

    NaamFunctie
    Bakker, CoraTeammanager
    Hallink-Merjenburgh, GreetjeTeammanager
    Olsman, EvelienTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Bakker, CoraTeamspeler
    Bakker, KellyTeamspeler
    Bakker, SilviaTeamspeler
    Boezelman-van Lenthe, DorindaTeamspeler
    Bos, SandraTeamspeler
    Hallink-Merjenburgh, GreetjeTeamspeler
    Ho, SoetjoeTeamspeler
    Masman-Meulenkamp, MarjanTeamspeler
    Olsman, EvelienTeamspeler
    Petter, AnjaTeamspeler
    Tip-van de Meeberg, ManonTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.