• Voetbal Vereniging OZC

    Sportlaan 2, 7732 AB Ommen
    Telefoon clubhuis: 0529-45 28 00

  • OZC VR25+1 VE woensdag speeldag vrouw

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 okt.OZC VR25+1 - Nieuwleusen SV VR25+1
  • Poulestanden OZC VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen VR25+122009276
    2Bruchterveld VR25+122003126
    3Marienberg VR25+121106514
    4OZC VR25+1201145-11
    5HHC Hardenberg VR25+1200214-30
    6Nieuwleusen SV VR25+1200239-60
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 20:00HHC Hardenberg VR25+1 - OZC VR25+1Sportpark De Boshoek (HHC)
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Staf

    NaamFunctie
    Bakker, CoraTeammanager
    Hallink-Merjenburgh, GreetjeTeammanager
    Olsman, EvelienTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Bakker, CoraTeamspeler
    Bakker, Kelly K.M.A.T.Teamspeler
    Bakker, SilviaTeamspeler
    Boezelman-van Lenthe, DorindaTeamspeler
    Bos, SandraTeamspeler
    Hallink-Merjenburgh, GreetjeTeamspeler
    Ho, SoetjoeTeamspeler
    Masman-Meulenkamp, MarjanTeamspeler
    Olsman, EvelienTeamspeler
    Petter, AnjaTeamspeler
    Tip-van de Meeberg, Manon vdTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.