• Voetbal Vereniging OZC

    Sportlaan 2, 7732 AB Ommen
    Telefoon clubhuis: 0529-45 28 00

  • OZC VR2 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.OZC VR2 - PH VR1
  • Poulestanden OZC VR2 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OZC VR23300144109
    2MVV '69 VR1320114776
    3Den Ham VR2310268-23
    4Vroomshoopse Boys VR23003217-150

    Poulestanden OZC VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO JCHW VR144002121912
    2MVV '69 VR13300155109
    3ST: DES - SP Daarle VR1430116979
    4Gramsbergen VR232017526
    5OZC VR231027703
    6SVZW VR23102810-23
    7Nieuwleusen SV VR2310246-23
    8Hardenberg '85 VR1310227-53
    9De Zweef VR24103311-83
    10Marienberg VR14103920-113
    11PH VR1100112-10
    12Hulzense Boys VR1100109-90

    Poulestanden OZC VR2 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AAC-Olympia VR100000000
    2Achilles '12 VR100000000
    3Achilles E VR100000000
    4Activia VR100000000
    5AD '69 VR100000000
    6Albatross VR100000000
    7asv Dronten VR100000000
    8Avereest VR100000000
    9ST AWC/Juliana '31 VR100000000
    10SV Basteom VR100000000
    11De Bataven VR100000000
    12De Bataven VR100000000
    13Blauw Wit '66 VR200000000
    14Brakkenstein VR100000000
    15BWO VR100000000
    16SV CCW '16 VR100000000
    17FC Dinxperlo VR100000000
    18DVS'33 Ermelo VR300000000
    19EMOS VR100000000
    20Epe VR200000000
    21Fortissimo VR100000000
    22ST: Gendringen/SVGG VR100000000
    23GVA VR100000000
    24Hardenberg '85 VR100000000
    25Hoevelaken VR100000000
    26ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR100000000
    27JVC Cuijk Vr100000000
    28Keijenburgse Boys VR100000000
    29Kesteren VR100000000
    30SC Klarenbeek VR200000000
    31Leones VR100000000
    32Loo VR100000000
    33LSV VR100000000
    34Manderveen VR100000000
    35Marienberg VR100000000
    36SC Meddo VR100000000
    37Nunspeet VR100000000
    38Orion VR300000000
    39SV Otterlo VR100000000
    40OZC VR200000000
    41PH VR100000000
    42Prins Bernhard VR100000000
    43Quick 1888 VR200000000
    44Quick 1888 VR100000000
    45Redichem VR100000000
    46SP Rekken VR100000000
    47s.v. Rijssen VR100000000
    48ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr100000000
    49RSC VR100000000
    50SJO JCHW VR100000000
    51Sparta Nijkerk VR400000000
    52SVO DCS/OBW VR100000000
    53SVO Twickel VR100000000
    54SVZW VR200000000
    55Terwolde VR100000000
    56SP Teuge VR100000000
    57De Treffers VR100000000
    58Tubantia VR100000000
    59Ulftse Boys VR100000000
    60Urk VR100000000
    61VDZ VR300000000
    62VIOS B. VR200000000
    63Warnsveldse Boys VR200000000
    64WHC VR100000000
    65Wijhe '92 VR100000000
    66WVF VR100000000
    67WVW VR100000000
    68WWNA VR100000000
    69De Zweef VR200000000
    70SV Zwolle VR100000000
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 12:30OZC VR2 - Nunspeet VR1Sportpark Westbroek
    21 nov. 13:00SJO JCHW VR1 - OZC VR2Sportpark De Potkamp
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bron, LoïsTeamspeler
    Dunnewind, SharonTeamspeler
    Hakkert, LotteTeamspeler
    Holtvoort, DominiqueTeamspeler
    Keulen, Evi vanTeamspeler
    Kodden, ErynTeamspeler
    Luttikhof, EmmaTeamspeler
    Marsman, SanneTeamspeler
    Melenboer, AmyTeamspeler
    Niens, LisaTeamspeler
    Plaggenmarsch, LynnTeamspeler
    Pluim, SharonTeamspeler
    Steen, SerenaTeamspeler
    Wassens, MaritTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Dunnewind, FerdinandTeammanager
    Steen, Serena