Supportersvereniging

De supportersvereniging OZC is opgericht op 22 november 2002. Het doel van de supportersvereniging: De vereniging heeft ten doel het creƫren van betrokkenheid tussen voetbalvereniging OZC en haar leden, donateurs en supporters. Dit alles in de ruimste zin van het woord. Dat is dus in een prachtige zin, het doel van onze vereniging. We willen dit doel bereiken door van alles te organiseren voor onze leden, en de voetbalvereniging OZC.

       
       
       
       
       
       
       

Voorbeelden zijn:

 • Schenken van kopjes, suikerpotten en melkkannen met logo aan voetbalvereniging OZC
 • Schenken van kleding ten bate van het kantine personeel
 • Jaarlijkse feestavond voor leden van de supportersvereniging
 • Busreizen naar voetbalwedstrijden in binnen en buitenland
 • Organiseren van de penalty bokaal
 • Het rad van fortuin in de kantine

De supportersvereniging heeft op dit moment zo'n 370 leden. Natuurlijk heeft zo’n grote vereniging een bestuur nodig. Dit bestuur bestaat momenteel uit 7 personen. 1 keer per maand wordt er vergaderd over het wel en wee van de vereniging, en over de te organiseren activiteiten.

De volgende personen zitten in dit bestuur:

Voorzitter + ledenzaken

Daniël de With

0615046638

danieldewith@live.nl

Secretaris

Herben Horsman

0625515355

herbenhorsman@outlook.com

Penningmeester

Arjan Pot

0648464651

minicheckmate@hotmail.com

Bestuurslid sponsorzaken

Bert Wermink

0613535038

bert@wermink.eu

Bestuurslid communicatie

Kees Martens   

0620612696

martenskees@hotmail.com

Bestuurslid algemeen

Simon Bangma

0618636165

s_bangma@yahoo.com

Bestuurslid algemeen

Jelmar van der Veen

0636592104

jelmarvdveen@hotmail.com

 

Wat levert een lidmaatschap van de supportersvereniging je op?

 • Je krijgt korting op, de door de supportersvereniging verkochte, merchandise artikelen.
 • Je mag 1 keer per jaar deelnemen aan de fantastische feestavond voor leden van de supportersvereniging.
 • Je krijgt korting bij georganiseerde evenementen die voor alle leden toegankelijk zijn.
 • Je krijgt een aantal keer per jaar de supportersvereniging nieuwsbrief in je mailbox.
 • Inspraak tijdens de jaarlijkse ledenvergadering.
 • En natuurlijk steun je, met je lidmaatschap, een gezellige en leuke vereniging.

Hoe kun je lid worden en wat kost het?
Vul het inschrijfformulier, dat je onderaan deze pagina kunt vinden, volledig in. Lever dit formulier in bij 1 van de bestuursleden of doe hem in de copybus in de kantine. Je bent dan lid van de supportersvereniging OZC voor €10 per jaar. Dit bedrag zal dan in januari van het lopende jaar van je rekening worden afgeschreven. Als je na september lid wordt, betaal je pas het volgende jaar contributie.

Opzeggen?
Wil je, om wat voor reden dan ook, je lidmaatschap opzeggen, dat kan dit door een mail te sturen naar supportersverenigingozc@live.nl Opzeggen moet voor 1 december van een lopend jaar, je bent dan per 1 januari van het volgend jaar lid af.

Vragen en/of opmerkingen?
Natuurlijk kun je met al je vragen en opmerkingen terecht bij 1 van de bestuursleden en kun je mailen met supportersverenigingozc@live.nl Voor de persoonlijke e-mail adressen en telefoonnummers van de bestuursleden verwijzen we je graag naar het kopje: over ozc/contact op deze website.

Bedenk je dus niet, en wordt lid van de supportersvereniging der supportersverenigingen!!

Bestuur supportersvereniging OZC