Stichting Ondernemersclub OZC

In 2000 heeft het Ommer bedrijfsleven de handen ineen geslagen en de Stichting Ondernemersclub OZC opgericht. Bijna dertig bedrijven zijn inmiddels lid en zorgen dat OZC en jaarlijks financieel wordt ondersteund.

Wilt u meer informatie over de Ondernemersclub neem dan contact op met Henk Steen (Henk.Steen@XS4ALL.NL), secretaris van de ondernemersclub.

Het bestuur bestaat uit:

Dick Dunnewind, Voorzitter
Gert Dunnewind, Penningmeester
Henk Steen, Secretariaat

Leden van de Ondernemersclub OZC zijn: 

 

Naam Plaats Website
Restaurant " de Bootsman " Ommen.  www.debootsman.nl
Installatiebedrijf Groen  Ommen.  www.installatietechniek-groen.nl
Administratie- en advieskantoor Kompanen Ommen.  www.kompanen.nl
Smit & Legebeke Gerechtsdeurwaarders Ommen.  www.smitenlegebeke.nl
Profile Tyrecenter Heuver Ommen.  www.profile-heuver.nl
Rabobank Vaart & Vechtstreek Hardenberg www.rabobank.nl
OCB Bouw bv Ommen www.ocb-bouw.nl
Ommer Automaten Ommen www.ommer-automaten.nl
Koggel Reclame Ommen www.koggelreclame.nl
Dunnewind de Lange Dakdekkersbedrijf Ommen www.dunnewind-delange.nl
Schonewille Autoschade Ommen www.autoschadeschonewille.nl
Logimest Ommen  www.logimest.nl
Raab Karcher Regio Noord Oost,  Tilburg www.raabkarcher.nl
Melkveebedrijf het Ommerkanaal  Ommen geen website
Takman Gereedschappen Ommen www.takman.nl
Ascom Utrecht www.ascom.nl
Flater Eten & Drinken Ommen www.flater.nl 
Vechtdal Accountants  Ommen www.vechtdalaccountants.nl
Vorktrucks Holland BV Hoogeveen www.vorktrucks.nl
Bentum&Nijboer Notarissen Ommen www.bentumnijboer.nl
Dick Stokvis Groentechniek Junne www.dickstokvis.nl
De Lange Keukens Ommen www.delangekeukens.nl
De Vrienden Ommen Ommen www.devrienden-ommen.nl
Roggendorf Security Ommen  www.roggendorf.nl
Dutrion Ommen  www.dutrion.com 
Prins Sport Ommen www.prinssport.nl
Veurink Verzekeringen & Hypotheken Ommen www.veurinkverzekeringen.nl
De Brug Vastgoed Ommen www.debrugvastgoed.nl 
Bakkerij ten Brinke Ommen www.bakkerijtenbrinke.nl