Sierd de Vos naar OZC

27 februari 2018

Wie kent hem niet? Zijn manier van commentaar geven is onnavolgbaar en zijn bron aan anekdotes uit de wereld van het internationale voetbal onuitputtelijk. Het is de supportersvereniging OZC gelukt om Sierd de Vos wederom naar Ommen te laten komen om het publiek mee te laten genieten van zijn belevenissen met de groten der aarde

Het contact werd vorig seizoen al gelegd tijdens de afscheidswedstrijd van Koen Tip en Floris Buitenhuis en dat smaakte naar meer. Hij was nog niet uitgepraat en het publiek had nog lang geen genoeg van de verhalen van ‘El Sierd’. 

Op vrijdagavond 16 maart zal Sierd wederom schitteren in de kantine van OZC op sportpark ‘Westbroek’. De inloop van deze nu al legendarische avond is vanaf 20.00u. en de koffie staat klaar voor alle OZC’ers, vrijwilligers, sponsors maar ook voor alle andere mensen die mee willen genieten van een avondvullend programma met de bekendste voetbalcommentator van Nederland.

Komt allen op tijd want vol is vol.

 

Supportersvereniging OZC