OZC1 zoekt grensrechter

01 juni 2018

Het eerste elftal van OZC is naarstig op zoek naar een nieuwe grensrechter. Hermen Schuttert, de huidige grensrechter, verruilt zijn functie voor die van elftalleider bij OZC 1. Met het aantrekken van Martijn Berger en Harm Jan Tip wil het Eerste bouwen aan goede jaren en een nieuwe weg inslaan. OZC moet er weer toe doen, leden moeten trots zijn op het vlaggenschip en spelers moeten graag willen spelen voor de talentvolle ploeg waar Berger en Tip hun ervaring op hoog amateurniveau zeker zullen inbrengen.

De hechte selectie mist nu nog één essentiële invulling voor het nieuwe seizoen: een grensrechter die graag onderdeel wil zijn van ‘het proces’ van stappen zetten. Want dat is het doel.

Herken jij je in bovenstaande oproep, neem dan contact op met de Technische Commissie. Ook kandidaten kunnen worden doorgegeven. Graag zelfs!


Herald van Gerner – 06 – 55 34 80 43 – hvgerner@yahoo.com
Jan Jonkers – 06 - 34 13 62 55 – jonkersj@ziggo.nl
Alfred Veurink – 06 – 22 69 73 28 – aveurink71@gmail.com