Lijkt het je leuk om(club)scheidsrechter te worden? Meld je nu aan!!

08 oktober 2018

Lijkt het je leuk voetbalwedstrijden in goede banen te leiden en denk je over voldoende leidinggevende capaciteiten te beschikken? Dan ben je de juiste persoon om scheidsrechter te worden! Er wordt tijdens de opleiding verenigingsscheidsrechter veldvoetbal gezorgd voor een praktijkgerichte opleiding, zodat je met voldoende ‘bagage’ aan de slag kunt bij 11 tegen 11 wedstrijden bij jouw eigen club.

HHC Hardenberg wil de opleiding organiseren, mits er genoeg belangstelling is. Meld je daarom z.s.m. (uiterlijk 13 oktober)aan bij Eline Hekman, de secretaris van OZC.

Aanmelden: secretariaat@vvozc.nl

Voor meer informatie: http://www.vvozc.nl/content/files/Files/Nieuws_en_posters/opleiding-verenigingsscheidsrechter.pdf