Gerben Koppelman assistent-leider OZC 1

01 juni 2018

Gerben Koppelman is met ingang van het seizoen 2018-2019 toegevoegd aan de staf van OZC 1. Als assistent-leider wordt hij de helpende hand van het leidersduo Marco Beltman en Hermen Schuttert. Taken die voor Gerben zijn weggelegd zijn bijvoorbeeld helpen met ballen oppompen, bidons vullen, wedstrijdshirtjes ophangen en thee verzorgen voor in de rust.

Gerben is voor velen binnen OZC een bekend gezicht. Jarenlang volgt hij het vlaggenschip op de voet, al in de tijd toen de nieuwe hoofdtrainer Martijn Berger nog bij OZC speelde. Zelf trapt Gerben ook een balletje bij het Ommer G-voetbalteam en helpt hij de Onderhoudsploeg.

De staf en selectie van het Eerste spreekt met het binnenhalen van Gerben waardering uit voor zijn ‘eeuwige trouw’ aan de geelhemden en wensen hem veel succes in zijn nieuwe functie. Hij is van harte welkom!